Shortify (1.0.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Image
nn: Bilete

en: none
nn: ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Direction
nn: Retning

en: Main menu
nn: Hovudmeny
