Shortify (1.0.3) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Size
sr: Величина

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Direction
sr: Смер

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
