Shortify (1.0.3) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Size
ur: حجم

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Container
ur: کنٹینر

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Direction
ur: سمت
