Shortify (1.0.4) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: none
af: geen

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Direction
af: Rigting

en: Main menu
af: Hoofkieslys
