Shortify (1.0.4) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: none
bo: མེད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: HTML content
bo: HTMLནང་དོན།

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Tabs type
bo: རེའུ་མིག་གི་རིགས
