Shortify (1.0.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Size
is: Stødd

en: none
is: eingin

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Menu
is: Valmynd

en: Block
is: Blokkur

en: Footer
is: Síðufótur

en: Text color
is: Tekstalitur

en: Direction
is: Kós
