Shortify (1.0.4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Size
os: Ас

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: none
os: нæй

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
