Shortify (1.0.4) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
