Shortify (1.0.5) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Size
bg: Размер

en: Quote
bg: Оферта

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: none
bg: не

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Button
bg: Бутон

en: Right
bg: Дясно

en: Direction
bg: Посока

en: Main menu
bg: Основно меню
