Shortify (1.0.5) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Quote
cs: Citace

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Container
cs: Kontejner

en: none
cs: žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Icons
cs: Ikony

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Footer
cs: Patička

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Button
cs: Tlačítko

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Video width
cs: Šířka videa

en: Video height
cs: Výška videa

en: Form
cs: Formulář

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Footer type
cs: Typ patičky

en: Column
cs: Sloupec

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Direction
cs: Směr

en: Row
cs: Řádek

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Invalid token
cs: Neplatný token

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Footer menu
cs: Menu patičky
