Shortify (1.0.5) - en to da translation catalogue (53 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: Quote
da: Tilbud

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Container
da: Beholder

en: none
da: ingen

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Icons
da: Ikoner

en: Block
da: Blok

en: Bottom
da: Bund

en: Footer
da: Sidefod

en: Gallery
da: Galleri

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Counter
da: Tæller

en: Button
da: Knap

en: bottom
da: bund

en: center
da: centreret

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Additional
da: Yderligere oplysninger

en: Logout
da: Log ud

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Customize
da: Tilpas

en: Video width
da: Video bredde

en: Video height
da: Video højde

en: Add new item
da: Tilføj nyt element

en: Form
da: Formular

en: Button type
da: Knap-type

en: Others
da: Andre

en: Footer type
da: Sidefodstype

en: Column
da: Kolonne

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Button text
da: Knaptekst

en: Border size
da: Rammestørrelse

en: HTML content
da: HTML-indhold

en: Button size
da: Knap størrelse

en: Direction
da: Retning

en: Row
da: Række

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Invalid token
da: Ugyldigt symbol

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Tabs type
da: Fanetype

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Icon color
da: Ikonfarve

en: Accordion item
da: Harmonika-element
