Shortify (1.0.5) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Size
gl: Tamaño

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: none
gl: ningún

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Icons
gl: Iconas

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Gallery
gl: Galería

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Counter
gl: Contador

en: Button
gl: Botón

en: Logout
gl: Saír

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Customize
gl: Personalizar

en: Slider
gl: Deslizador

en: Video width
gl: Anchura do video

en: Video height
gl: Altura do video

en: Form
gl: Formulario

en: Animation
gl: Animación

en: Footer type
gl: Tipo de pé

en: Column
gl: Columna

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Direction
gl: Dirección

en: Row
gl: Ringleira

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Invalid token
gl: Comodín no válido

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Accordion item
gl: Elemento de acordeón
