Shortify (1.0.5) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Size
ps: كچه

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار
