Shortify (1.0.6) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Size
az: Ölçü

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: none
az: yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Counter
az: Sayğac

en: Button
az: Düymə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Customize
az: Özəl

en: Form
az: Forma

en: Column
az: Sütun

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Direction
az: İstiqamət

en: Row
az: Sıra

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
