Shortify (1.0.6) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Size
kk: Көлем

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Block
kk: Блок

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Direction
kk: Бағыт
