Shortify (1.0.6) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Quote
mn: Иш татах

en: Image
mn: Зураг

en: none
mn: хоосон

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Main menu
mn: Гол цэс
