Shortify (1.0.6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Logout
se: Logge eret

en: Video
se: Filbma
