Shortify (1.0.6) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: none
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Menu
th: เมนู

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Video
th: วีดีโอ

en: Others
th: อื่นๆ

en: Contact email
th: อีเมลผู้ติดต่อ

en: Direction
th: คำอธิบาย
