Shortify (1.0.7) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: Image
bn: ছবি

en: none
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Menu
bn: মেনু

en: Block
bn: ব্লক

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
