Shortify (1.0.5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: none
am: ምንም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Block
am: ጥምር

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Direction
am: አቅጣጫ
