Shortify (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Size
he: גודל

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Container
he: מיכל

en: none
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Icons
he: אייקונים

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Gallery
he: גלריה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Counter
he: מונה

en: Button
he: כפתור

en: Banner
he: באנר

en: Logout
he: יציאה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Customize
he: התאם אישית

en: Form
he: טופס

en: Column
he: עמודה

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Direction
he: כיוון

en: Row
he: שורה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
