Shortify (1.0.7) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Size
ka: ზომა

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: none
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
