Shortify (1.0.7) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Quote
lv: Citāts

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: none
lv: neviens

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Icons
lv: Ikonas

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Footer
lv: Kājene

en: Gallery
lv: Galerija

en: background color
lv: fona krāsa

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Button
lv: Poga

en: Banner
lv: Baneris

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Additional
lv: Papildus

en: Logout
lv: Iziet

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Form
lv: Forma

en: Column
lv: Kolonna

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Direction
lv: Virziens

en: Row
lv: Rinda

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
