Shortify (1.0.7) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu
