Shortify (1.0.7) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Image
sl: Slika

en: none
sl: nič

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Footer
sl: Noga

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Logout
sl: Odjava

en: Direction
sl: Smer
