Shortify (1.0.7) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: none
ta: இல்லை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Block
ta: கட்டம்

en: Text color
ta: உரை நிறம்
