Short URL (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Language
ar: اللغة

en: more
ar: المزيد

en: Action
ar: إجراء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: all
ar: الكل

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Country
ar: الدولة

en: Back
ar: رجوع

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Create
ar: إنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: تصفية

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Mode
ar: الوضع

en: Line
ar: السطر

en: Domain
ar: النطاق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Destination
ar: الوجهة

en: Referrer
ar: الإحالة من

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: All time
ar: كل الوقت

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Copy
ar: نسخ

en: Offset
ar: الإزاحة

en: exposed
ar: ظاهر

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي
