Short URL (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: all
el: όλα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: Back
el: Πίσω

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Mode
el: Τρόπος

en: Line
el: Γραμμή

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Desc
el: Φθί

en: Destination
el: Προορισμός

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Period
el: Περίοδος

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Comma (,)
el: Κόμμα (,)

en: Semicolon (;)
el: Ελληνικό ερωτηματικό (;)

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
