Short URL (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Action
et: Tegevus

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Is equal to
et: võrdne

en: Mode
et: Viis

en: Line
et: Rida

en: Domain
et: Domeen

en: Desc
et: Kahanev

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Referrer
et: Viitaja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Period
et: Ajavahemik

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Copy
et: Kopeeri

en: Country code
et: Riigikood

en: Offset
et: Nihe

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visits
et: Külastused

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: 302 (Found)
et: 302 (Leitud)
