Short URL (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Action
fi: Toiminto

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: all
fi: kaikki

en: Reset
fi: Palauta

en: Country
fi: Maa

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Time
fi: Aika

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Mode
fi: Tila

en: Line
fi: Rivi

en: Destination
fi: Kohde

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Tab
fi: Välilehti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Period
fi: Ajanjakso

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: 307 Temporary Redirect
fi: 307 Tilapäinen uudelleenohjaus

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Copy
fi: Kopioi

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: 302 Found
fi: 302 Löydetty

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Comma (,)
fi: Pilkku (,)

en: Semicolon (;)
fi: Puolipiste (;)

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää

en: exposed
fi: näytetty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Redirect status
fi: Uudelleenohjauksen tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
