Short URL (2.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: more
fil: marami pa

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Back
fil: Bumalik

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain
