Short URL (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Create
gu: બનાવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Line
gu: લીટી

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી
