Short URL (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
