Short URL (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Action
is: Aðgerð

en: Overview
is: Yfirlit

en: all
is: allt

en: Reset
is: Endursetja

en: Country
is: Land

en: Back
is: Til baka

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Time
is: Tími

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Mode
is: Hamur

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Period
is: Punktur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Country code
is: Landnúmer

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
