Short URL (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: Statistics
kk: Статистика

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Mode
kk: күй

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі
