Short URL (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು
