Short URL (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: Statistics
mn: Статистик

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Mode
mn: Горим

en: Domain
mn: Домэйн

en: Referrer
mn: Хандагч
