Short URL (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Mode
nn: Modus

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: - All -
nn: - Alle -
