Short URL (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (65 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Action
uk: Дія

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: Reset
uk: Скинути

en: Country
uk: Країна

en: Back
uk: Назад

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Time
uk: Час

en: Statistics
uk: Статистика

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Mode
uk: Режим

en: Line
uk: Рядок

en: Domain
uk: Домен

en: Desc
uk: Спад

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Referrer
uk: Джерело

en: Tab
uk: Вкладка

en: Stats
uk: Статистика

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Period
uk: Крапка

en: All time
uk: Весь час

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Copy
uk: Копіювати

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: Destination type
uk: Тип призначення

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: Import settings
uk: Імпортувати параметри

en: Country code
uk: Код країни

en: Offset
uk: Зміщення

en: Browsers
uk: Переглядачі

en: User agent
uk: User Agent

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Last 30 days
uk: Попередні 30 днів

en: Short URL
uk: Коротка адреса

en: exposed
uk: розкритий

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Visits
uk: Відвідування

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: Last 24 hours
uk: Останні 24 години

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Referrers
uk: ðÏÓÉÌÁÎÎÑ

en: Asc
uk: Зрост

en: Direct
uk: Прямий

en: Devices
uk: Пристрої
