Short URL (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Action
ur: ایکشن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Country
ur: ملک

en: Back
ur: واپس

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: Time
ur: وقت

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
