Short URL (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Mode
ast: Mou

en: Line
ast: Llinia

en: Domain
ast: Dominiu

en: Referrer
ast: Esin referencies
