Short URL (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Action
eo: Ago

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Desc
eo: malkreske

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
