Short URL (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Action
hr: Akcija

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Statistics
hr: Statistike

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Mode
hr: Režim

en: Line
hr: Redak

en: Domain
hr: Domena

en: Desc
hr: Silazno

en: Destination
hr: Odredište

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Period
hr: Točka

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: Asc
hr: Uzlazno
