Short URL (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (63 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Action
hu: Művelet

en: Overview
hu: Áttekintés

en: all
hu: mind

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Country
hu: Ország

en: Back
hu: Vissza

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Time
hu: Idő

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Created
hu: Létrehozva

en: Create
hu: Létrehozás

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Mode
hu: Mód

en: Line
hu: Sor

en: Domain
hu: Domén

en: Desc
hu: Csökk

en: Destination
hu: Cél

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Tab
hu: Fül

en: Stats
hu: Statisztika

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Period
hu: Pont

en: All time
hu: Minden idők

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Copy
hu: Másolás

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Destination type
hu: Céltípus

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: Country code
hu: Országkód

en: Offset
hu: Eltolás

en: Browsers
hu: Böngészők

en: User agent
hu: Ügyfél

en: Comma (,)
hu: Vessző (,)

en: Semicolon (;)
hu: Pontosvessző (;)

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Short URL
hu: Rövid webcím

en: Platforms
hu: Platformok

en: exposed
hu: felfedett

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Visits
hu: Látogatások

en: Redirect status
hu: Átirányítási állapot

en: Last 24 hours
hu: Az elmúlt 24 órában

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: 302 (Found)
hu: 302 (Megtalálva)
