Short URL (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Action
km: អំពើ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Mode
km: របៀប​

en: Line
km: ជួរ

en: Domain
km: ដែន

en: Referrer
km: ភាគី​យោង
