Short URL (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Action
sv: Åtgärd

en: Overview
sv: Översikt

en: all
sv: alla

en: Reset
sv: Återställ

en: Country
sv: Land

en: Back
sv: Tillbaka

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Time
sv: Tid

en: Statistics
sv: Statistik

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Mode
sv: Läge

en: Line
sv: Rad

en: Domain
sv: Domän

en: Desc
sv: Fallande

en: Destination
sv: Mål

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Tab
sv: Tabb

en: Stats
sv: Statistik

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Copy
sv: Kopiera

en: Country code
sv: Landskod

en: Offset
sv: Kompensera

en: Comma (,)
sv: Komma (,)

en: Semicolon (;)
sv: Semikolon (;)

en: exposed
sv: exponerad

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Visits
sv: Besök

en: Redirect status
sv: Omdirigeringsstatus

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
