Short URL (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (34 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Action
ta: செயல்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: all
ta: அனைத்து

en: Reset
ta: மீளமை

en: Country
ta: நாடு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Time
ta: நேரம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Mode
ta: முறை

en: Line
ta: வரி

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Copy
ta: நகல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
