Short URL (2.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: all
th: ทั้งหมด

en: Country
th: ประเทศ

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Time
th: เวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Domain
th: โดเมน

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Copy
th: คัดลอก

en: Visits
th: เข้าชม

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
