Short URL (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Language
mn: Дыл

en: Default
mn: Ниити

en: Page
mn: Арын

en: Filter
mn: Шүүрээри
