Short URL (2.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Action
af: Aksie

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: Statistics
af: Statistieke

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Referrer
af: Verwyser

en: - All -
af: - Alle -
